Bireylerin, ailelerin, sivil toplum kuruluşlarının, toplum liderlerinin, özel sektörün, eğitim kurumlarının ve daha pek çok paydaşın bir araya gelerek yılda bir gün bağışçılığı ve gönüllülüğü kutladığı ve teşvik ettiği kolektif bir bağışçılık kampanyası olan #PaylaşmaGünü, 30 Kasım 2021’de Türkiye’de ikinci kez kutlanacak.

Geçtiğimiz sene yüzden fazla kurumun ve kuruluşun katıldığı #PaylaşmaGünü’nün 2021 yılı hazırlıkları kapsamında düzenlenecek toplantılar 30 Kasım 2021’e kadar her Salı günü saat 16:00’da gerçekleştirilecek.

Bu sene hazırlıkların daha verimli olabilmesi için Pikan Ajans kurucu ortağı Pınar İlkiz’in kolaylaştırıcılığında düzenlenecek haftalık toplantıların ilki 5 Ekim Salı günü gerçekleşti. İlkiz’in etkili bir kampanya için içeriğe dair detayları, #PaylaşmaGünü’nde STK’lar arası etkileşimin artırılması için yöntem ve önerileri aktardığı toplantıda katılımcı STK temsilcileriyle birlikte fikir ve öneriler de geliştirildi. İlkiz, 30 Kasım’a dek düzenlenecek haftalık toplantıların bir bölümünde #PaylaşmaGünü’ne katılmak isteyen STK’larla bir araya gelmeye devam edecek.

#PaylaşmaGünü’nün bir parçası olmak ve toplantılara katılmak için info@paylasmagunu.org adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.