#PaylaşmaGünü 2022 Toplantısı 4 Ekim’de

Bireylerin, ailelerin, sivil toplum kuruluşlarının (STK), toplum liderlerinin, özel sektörün, eğitim kurumlarının ve daha pek çok paydaşın bağışçılığı, gönüllülüğü ve cömertliği kutladığı ve teşvik ettiği kolektif bir hareket olan #PaylaşmaGünü, 29 Kasım 2022’de Türkiye’de üçüncü kez kutlanacak.

TÜSEV olarak ülke koordinatörü olduğumuz #PaylaşmaGünü, bugün 80’den fazla ülkede kutlanan, herkesin katılımına açık bir hareket olma özelliği taşıyor.

2020 ve 2021 yıllarında yüzden fazla kurumun katılımıyla kutlanan #PaylaşmaGünü bu yıl, 29 Kasım 2022’de üçüncü kez kutlanacak. #PaylaşmaGünü 2022 için başlangıç toplantısıysa bu yıl 4 Ekim 2022 Salı günü, yüz yüze gerçekleşecek.

#PaylaşmaGünü’yle ilgili bilgi verilecek toplantıda ayrıca geçtiğimiz iki yılda kutlamalara katılan STK, eğitim kurumları ve özel sektör kurumlarından temsilcilerin katılacağı bir panel de gerçekleşecek.

Toplantıya katılmak için, 28 Eylül Çarşamba günü, saat 18:00’a kadar için bu bağlantıdan kayıt yaptırmanızı rica ederiz.* Mekân kapasitesi sınırlı olduğundan her kuruluştan bir temsilcinin katılımı teşvik edilmektedir.**

4 Ekim Salı günü görüşmek dileğiyle,

TÜSEV

* Toplantıya STK temsilcileri, eğitim kurumlarından ve özel sektör kurumlarından temsilcilerin katılması teşvik edilmektedir.

** Bir kuruluştan birden fazla temsilcinin kaydolması durumunda ilk kayıt yaptıran temsilcinin katılımına öncelik verilecektir.

Tarih: 4 Ekim 2022, Salı

Saat: 10.00-11.30

Yer: Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı (TÜSEV) Bankalar Caddesi No:2 Minerva Han Kat:5 34420 Karaköy/İstanbul